Uroda

Laseroterapia – skuteczny sposób na wiele defektów skórnych

Przebarwienia, blizny, zmarszczki, rozszerzone pory czy niechciane włoski – laseroterapia ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej.

 

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej zapewniają o wiele lepsze efekty w porównaniu z zabiegami kosmetycznym, ale jednocześnie nie są one tak ryzykowne jak operacje plastyczne. Wśród często używanych urządzeń w gabinetach medycyny estetycznej znajdują się urządzenia laserowe. W kwestii procedur jak laseroterapia Podhale jest regionem, w którym można skorzystać z profesjonalnej pomocy ekspertów w tej dziedzinie.

 

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z zabiegów polegających na laseroterapii? Jakie rodzaje zabiegów warto wybrać?

 

Laseroterapia – na czym polegają zabiegi?

Profesjonalne procedury medycyny estetycznej umożliwiają uzyskanie bardzo dobrych efektów bez wysokiego ryzyka. Zabiegi polegają na naświetlaniu skóry laserem o odpowiednich parametrach, co powoduje powstanie efektu miejscowego uszkodzenia tkanek.

 

Nowoczesna laseroterapia jest przy tym wysoce efektywna, a także nie powoduje ona ryzyka związanego z pojawieniem się poparzeń. Można prowadzić ją nawet na skórze delikatnej, wrażliwej.

 

Kiedy warto skorzystać z laseroterapii?

Zabiegi pozwalają na szybkie pozbycie się defektów oraz mają efekt profilaktyczny – wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, które mają duże znaczenie dla młodego wyglądu skóry.

 

Wskazania do wykonania zabiegów laserowych:

  • zmarszczki
  • wiotka skóra bez jędrności
  • trądzik
  • rozszerzone pory
  • blizny pooperacyjne
  • rozszerzone naczynka
  • przebarwienia
  • rozstępy
  • niechciane włoski
  • tatuaże

 

Profesjonalna laseroterapia Podhale – więcej informacji o zabiegach dostępnych na Podhalu można znaleźć online.

 

Zabiegi laserowe – przegląd

Najczęściej prowadzonym zabiegiem laserowym jest laserowe usuwanie włosów. To procedura wybierana przez kobiety i mężczyzn, aby trwale pozbyć się włosków. Laser niszczy wtedy mieszki włosowe.

 

Na defekty skórne stosuje się zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2. Powoduje on uszkodzenie skóry i jej wewnętrzną odnowę, by pozbyć się niedoskonałości.

 

Stosowane są także zabiegi laserami biostymulującymi, które w delikatny sposób stymulują komórki skóry do odnowy – przyspieszają przemianę materii, przepływ krwi, dotlenienie tkanek. Pobudzają także porost włosów.

 

Osobom chcącym skorzystać z zabiegów jak laseroterapia Podhale daje dostęp do powyższych procedur w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej.

You may also like...

Dodaj komentarz